FRANŠÍZA

Haircut Express je řetězec s více než 100 salóny působících v Polsku, České republice a na Ukrajině!

Máte-li zájem o franšízu – kontaktujte nás.

 

65 síťových           obchodů patří franšízantům;
5-7 obchodů         v průměru pro 1 franšízanta ;
25-45 m2               je průměrná plocha salonu ;
500 tisíc                je prům. částka investice
5%                           z prodeje jsou licenční poplatky
100 000 lidí         chodí každý měsíc do  našich salónů;

 


Snadná správa chodu salónu

Zavedli jsme jedinečný samoobslužný platební systém v salonech Haircut Express. Jako jediná firma v česku máme technickou infrastrukturu, která vám umožňuje sledovat služby z obývacího pokoje! Speciální algoritmus zákaznického servisu se vyhýbá kontaktu kadeřníka s penězi, což zase usnadňuje kontrolu nad finanční činností salonu a zajišťuje plnou transparentnost platebních transakcí.

Kromě toho poskytujeme monitorování každého salonu a pomocí naší mobilní aplikace umožňujeme přístup online.

Inovace

„Haircut Express“ je kadeřnictví budoucnosti. Splňujeme očekávání zákazníků. Vypracovali jsme každý detail činnosti. Vytvořili jsme ergonomické kadeřnické stanice vybavené zařízeními pro dezinfekci kadeřnických nástrojů a centrální vysavač.

Koncept je inovativní pro kadeřnictví – a přitahuje zákazníky i franšízanty. Základní kadeřnické služby – děláme účes za přijatelnou cenu bez ohledu na délku vlasů a umístění salonu; stříháme rychle, dobře a bez záznamů!

 

Zkušenost

Již 12 let na trhu kadeřnických služeb jsme otevřeli více než 100 kadeřnických salonů. S našimi partnery sdílíme dlouhodobé zkušenosti. Franšízanti  dostávají připravené know-how a využívají zkušeností všech obchodních řetězců.

Mezinárodní síťová aktivita nám umožnila vybudovat výhodné vztahy s předními dodavateli kadeřnických prostředků a materiálů. Díky tomu může náš franšizant využít všech slev, na které má naše síť nárok.